Rejestracja

Aktualności

25.06.2017 - Porcja fotek od Fotografia sportowa - dulny foto. Zdjęcia: Jarek Dulny, Piotr Krawczuk, Piotr Krywan, Paweł Milczarek. LINK

25.06.2017 - Wszystkie rezultaty znajdują się w zakładce WYNIKI.

25.06.2017 - Ostatnie Panie na mecie, 3. Maraton Szczeciński Sanprobi ukończyło 410 osób.

25.06.2017 - Dekoracje już za nami.

25.06.2017 - Trzy pierwsze Panie również na mecie. 1. Ewa Huryń - 3:07:12 2. Ewa Brych-Pająk 3:14:19 3. Agnieszka Świderska 3:28:55. Gratulacje!

25.06.2017 - Zwycięzcą 3. Maratonu Szczecińskiego Sanprobi został Paweł Kosek z nieoficjalnym czasem 2:40:14, drugie miejsce Marcin Rakoczy 2:41:50, trzecie miejsce Zbigniew Kalinowski 2:46:17, gratulacje!!!

25.06.2017 - galeria zdjęć

25.06.2017 - Na trasę 3. Maratonu Szczecińskiego Sanprobi ruszyło 416 biegaczy.

24.06.2017 - Bez kibiców nie ma biegania! Każdy to wie!

Dlatego, Najlepsi Kibice Świata, nie może Was zabraknąć ani na trasie , ani na mecie 3. Maratonu Szczecińskiego Sanprobi! Bądźcie, wspierajcie, zagrzewajcie do walki. Liczymy na Was!

Zapraszamy też na plac przed Azoty Areną – przygotowaliśmy atrakcje:

  • o godz. 10.00 i 11.00 startują biegi charytatywne FUN RUN/NORDIC WALKING oraz KIDS FUN RUN
  • przez cały czas trwania imprezy na najmłodszych czekać będą dmuchańce, trampolina i quady
  • 2. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana zaprezentuje sprzęt i uzbrojenie wojskowe
  • Szczecińska Akademia Motoryki przygotowała zajęcia ruchowe dla dzieci
    rozegrany też zostanie Międzynarodowy turniej Counter-Strike: Global Offensive z całą masą atrakcji dla kibiców, konsole xbox, komputery, HTC Vive (wirtualna rzeczywistość).

24.06.2017 - Zapraszamy też na stoiska z odzieżą sportową SPORTSHOP, odżywki i suplementy – na stoisku ELITE SPORT FOOD, jeszcze więcej o treningu dowiecie się od StudioEMS, a studenci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego zaproszą Was na bezpłatne badania „Badamy Biegamy”. Badania pomogą potwierdzić hipotezy i sprawdzić odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące fizjologii sportu jak i dietetyki sportowej. Na stoisku zarówno badania zaawansowanym sprzętem do analizy składu masy ciała, jak i proste pomiary antropometryczne.

24.06.2017 - Przypominamy, że w holu Azoty Areny przez cały weekend będzie się dużo działo. Zapraszamy na miniEXPO, gdzie rozstawione będą stoiska naszych partnerów. Najważniejszym stoiskiem będzie oczywiście to, na którym w dniu maratonu będą serwowane smakołyki przygotowane przez grupę Kajtusia. To jego wspieramy podczas akcji charytatywnej. Nie omińcie tego stoiska!!

24.06.2017 - Biuro zawodów ruszyło równo o godzinie 10:00.

22.06.2017 - Informacja na temat zamkniętych ulic.

21.06.2017 - Nasz stały i niezawodny partner Subaru Polmotor kolejny raz okazał nam wsparcie. Dziękujemy!

20.06.2017 - decyzją Rady Miasta Szczecin, w weekend Maratończycy będą się poruszać środkami komunikacji miejskiej za darmo. Warunkiem jest posiadanie numeru startowego, który należy okazać w razie kontroli. Przejazd do biura zawodów po odbiór tego właściwego numeru również będzie możliwy po okazaniu numeru zastępczego, który otrzymacie drogą elektroniczną na wskazany przy zgłoszeniu adres email.

19.06.2017 - W dniu startu t.j. w niedzielę dnia 25.06  w godzinach 7.30/ 7.45 / 8.00 – spod Azoty Areny (miejsca mety maratonu) odjadą autobusy  na miejsce startu do Polic. Transport będzie  darmowy i zabierze wszystkich zawodników oraz chętnych kibiców (inne dodatkowe autobusy) na miejsce startu maratonu do ZCH Azoty Police.

14.06.2017 - Maratończyków wspiera marka Doppelherz aktiv.

Każdy z nich znajdzie w pakiecie startowym próbkę suplementu Doppelherz aktiv Magnez-B6 Ultra FAST, który w 1 saszetce dostarcza optymalną dawkę 400 mg jonów magnezu .

Preparat pozwala na szybkie uzupełnienie magnezu w organizmie i dzięki temu na utrzymanie prawidłowej kurczliwości mięśni oraz równowagi elektrolitów . Zawarte w preparacie witaminy z grupy B ograniczą skutki zmęczenia i wesprą metabolizm energetyczny.

Innowacyjna forma mikrogranulek o przyspieszonym działaniu (do stosowania bez popijania) zapewni wygodę stosowania, także podczas treningu i zawodów.

Z Doppelherz aktiv pobiegniesz dalej.

Uczestnikom maratonu życzymy rekordów.

13.06.2017 - Koszulki techniczne dotarły (to dla osób, które wybrały pakiet złoty i srebrny) oraz kubki dla chętnych, którzy wykupili.

31.05.2017 - Szczecińska ,,Królowa'' Maratonu Ewa Huryń na nowej trasie! Po RAZ 3 w naszym maratonie wystartuje jej dwukrotna zwyciężczyni Ewa Huryń. Ewa ( Polmotor Subaru Team) wyraziła zgodę na bycie ambasadorem 3.Maratonu Szczecińskiego Sanprobi i wystartuje w nim ze złotym numerem 1.

30.05.2017 -Zapraszamy do zapoznania się z trasą 3. Maratonu Szczecińskiego SANPROBI – trasa jest jeszcze przed oficjalnym mierzeniem i atestowaniem, ale już próbnie przebiegnięta przez maratończyków szczecińskiej Ruchowej Akademii Zdrowia. Trasa 3.Maratonu Szczecińskiego Sanprobi - LINK.

19.05.2017 - Miło nam zaprezentować medal tegorocznej edycji Maratonu Szczecińskiego SANPROBI. Jak zawsze wyjątkowy – w tym roku z wizerunkiem przepięknych szczecińskich Wałów Chrobrego, niekwestionowanej ikony Szczecina. To miejsce najbardziej charakterystyczne, znane, ukochane, gdzie najlepiej się odpoczywa... i biega, o czym będziecie mogli się przekonać osobiście już 25 czerwca.
Na awersie oczywiście również nasz znak jakości – bursztyn, towarzyszący nam od pierwszej edycji.

08.05.2017 - „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” to powiedzenie, które zna każdy z nas. Dość często używane w powszechnym obiegu, stało się już wyświechtanym sloganem.

Ale my kolejny raz przekonujemy się, że to prawda!

O problemach finansowych i logistycznych, które spowodowało wycofanie się głównego sponsora, z którym organizowaliśmy 2 pierwsze edycje Maratonu Szczecińskiego już pisaliśmy, dlatego nie będziemy się powtarzać.
Naszym „przyjacielem” – sprawdzonym partnerem kolejny raz okazała się firma SANPROBI – producent suplementów diety, w tym m.in. Active & Sport – nowoczesnego probiotyku dla osób aktywnych fizycznie, z którym zorganizowaliśmy już 5 edycji Biegu Kobiet (poprzednio Alkala Bieg Kobiet, obecnie Sanprobi Bieg Kobiet).

Widząc, jak sporą wyrwę w naszym budżecie spowodował brak sponsora strategicznego postanowił wesprzeć nas finansowo. To nie są oczywiście kwoty na miarę tych, którymi dysponowaliśmy do tej pory, jednak w obecnej sytuacji każde wsparcie jest dla nas bardzo ważne i za każde jesteśmy ogromnie wdzięczni. Stąd, w ramach podziękowania zdecydowaliśmy się umieścić nazwę Sponsora w tytule imprezy. Dzięki temu 2 części trasy przebiegać będzie głównymi ulicami miasta Szczecin, natomiast wpłaty uczestników przyczyniają się do wyznaczenia i zabezpieczenia 1 jej części z Polic do Szczecina ( w tej chwili planowana jest po ulicach Polic, trasą rowerową przez Tanowo, Pilchowo do jeziora Głębokie – opis szczegółowy w zakładce TRASA).

Od teraz to 3. Maraton Szczeciński SANPROBI
Witamy w gronie Sponsorów Maratonu!!!

Podjęliśmy wyzwanie i jak widzicie czynimy wszystko, aby kolejna edycja się odbyła i była jak najbardziej satysfakcjonująca dla naszych biegaczy. Dzięki takim wiadomościom patrzymy w przyszłość bardziej optymistycznie i wierzymy, że nam się uda!!

Niezmiennie dziękujemy za wsparcie i zaufanie naszym „starym” przyjaciołom: Prezydentowi Miasta Szczecin, Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego oraz nowemu – Burmistrzowi Polic. DZIĘKUJEMY!

Robert Szych – Dyrektor Maratonu
Michał Piersiński – Zastępca Dyrektora Maratonu

   

   

   

    

   

   

   

   

   

   

       

    

    

    

    

    

     

     

    

         

          

     

     

          

     

         

        

Powrót na górę

Copyright © 2015 Ruchowa Akademia Zdrowia w Szczecinie.